جست و جو

کتاب 120 ایده غذا ، همراه با سرگرمی برای کودکان

اگر آرزو دارید که کودکانتان را به خوردن غذاهای سالم و مقوی علاقه‌مند کنید، مطالعه این کتاب برای شما که فرزند بالای دو سال دارید، مفید خواهد بود.

آیا آرزو دارید که کودکانتان را به خوردن غذاهای سالم و مقوی علاقه‌مند کنید؟ برای رسیدن به این هدف، یکی از ساده‌ترین و بهترین راه‌ها این است که به کودکتان اجازه دهید با مواد غذایی و با غذاهای مختلف بازی کند.
کودکانی که به آن‌ها اجازه داده می‌شود با مواد غذایی بازی کنند، با غذاهای مختلف با نگاه پذیرا تری مواجه می‌شوند و تمایل پیدا می‌کنند که برای رسیدن به شادمانی بیشتر، غذاهای متنوع‌تری را تجربه کنند. علاوه بر این می‌توان پیش‌بینی کرد که چنین کودکانی در آینده نیز تغذیه سالم‌تری داشته باشند.
زمانی که کودکان در فضایی شاد و جذاب با مواد غذایی مختلف سر و کار پیدا می‌کنند و در کنار بازی با غذا، خواص مواد غذایی مختلف به آن‌ها آموزش داده می‌شود و روش‌ تغذیه صحیح را یاد می‌گیرند، می‌توان امیدوار بود که در آینده بتوانند بهترین روش تغذیه را برای خود انتخاب کنند و زندگی سالمی را تجربه کنند.
روش‌های مختلفی برای بازی‌کردن و سرگرم‌شدن با غذاها وجود دارد که به خانواده‌ها کمک می‌کند هنگام غذاخوردن را به زمانی برای شادمانی و تفریح تبدیل کنند و به کمک این روش از بدغذایی کودکان خود نیز جلوگیری کنند. علاوه بر این، یکی از دغدغه‌های مستمر والدین، آشنایی با شیوه‌های تهیه‌ی میان‌وعده‌هایی ساده و در عین حال سالم و مقوی برای اعضای خانواده است.
این کتاب تیری با دو نشان است؛ هم به شما می‌آموزد که چگونه از زمان غذاخوردن کودکانتان برای بازی و سرگرمی آن‌ها بهره ببرید و هم شما را با میان‌وعده‌هایی آسان و سالم آشنا می‌کند که می‌توانید آن‌ها را به‌راحتی در منزل تهیه کنید.

120 ایده غذا همراه با س​رگرمی برای کودکان

شناسنامه کتاب

دکتر بهاره ایمانی

دکتر بهاره ایمانی

متخصص کودکان و نوزادان با 23 سال سابقه کار
استادیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد
دارای مدرک تخصصی تغذیه کودکان از استرالیا
عضو انجمن علمی تغذیه کودکان ایران
عضو انجمن علمی تغذیه آمریکا
دارای مدارک بین المللی تغذیه کودکان
برگزار کننده کارگاه های کشوری تغذیه کودکان
پژوهشگر برتر دانشگاه علوم پزشکی مشهد
مدیر و موسس کلوپ تغذیه و سلامت کودکان
سرپرست کمپین ملی مامان پزشک

با زدن “سفارش آنلاین کتاب ۱۲۰ ایده غذا ، همراه با سرگرمی برای کودکان” در پایین همین صفحه می توانید کتاب را سفارش دهید.
روش ارسال برای مشهد با پیک هست و زمان تحویل آن دو روز کاری است.

سایر شهر ها ارسال با پست پیشتاز است و زمان تحویل حداکثر 10 روز کاری است.

پرداخت به صورت آنلاین و با کلیه کارت های عضو شبکه شتاب ممکن است.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

نوبت دهی تلفنی پاسخگویی در اینستاگرام